Panki Cup !!! I MIEJSCE !!!

II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MŁODZIKÓW W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ "PANKI CUP"

Wyniki:

RKS RAKÓW - POLONIA LESZNO : 3:1

RKS RAKÓW - UKS RAKÓW  : 4:0

RKS RAKÓW - OKS OLESNO : 2:1

RKS RAKÓW - KS PANKI : 8:1

RKS RAKÓW - POLONIA BYTOM : 7:0

RKS RAKÓW - GROM MIEDZNO 11:0

I MIEJSCE - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA

Na kolejnych miejscach w ogólnopolskiej imprezie rozgrywanej w hali sportowej Gminnego Oœrodka Kultury i Sportu w Pankach systemem „każdy z każdym” uplasowały się drużyny UKS-u Raków Częstochowa, Polonii Leszno, Polonii Bytom, OKS-u Olesno, Klubu Sportowego Panki i Grom MiedŸno. Wszystkie uczestniczące w turnieju zespoły zostały nagrodzone pucharami, dyplomami, piłkami oraz apteczkami pierwszej pomocy ufundowanymi przez firmę Swing Med Mariusza Młyńczyka. Trzy najlepszy piłkarskie teamy otrzymały ponadto medale. Trenerzy, sędziowie oraz organizatorzy najlepszym piłkarzem piłkarskiej imprezy wybrali Mateusza Kaczmarka (RKS Raków), bramkarzem Bartosza Jeziorowskiego (OKS Olesno), a najlepszym zawodnikiem KS-u Panki Karola Hejno. Najlepszym strzelcem został zdobywca 11 bramek Kacper Gzieło (RKS Raków). Triumfatorzy klasyfikacji indywidualnych zostali nagrodzeni pamištkowymi statuetkami, dyplomami oraz nagrodami w postaci sprzętu sportowego. Nagrody, puchary, statuetki, medale i dyplomy wręczali wójt gminy Panki Bogdan Praski, gminny skarbnik Elżbieta Wachowska, kierownik biura LGD „Zielony Wierzchołek ŒŚląska” w Kłobucku Marcin Œwierczyński oraz wiceprezes KS-u Panki Krzysztof Brzęczek i dyrektor GOKiS-u Stanisław Wrzesiński. Zorganizowaną z ogromnym rozmachem oraz dzięki pomocy wielu rodziców ogólnopolską halowš imprezę wspólnie zorganizowali Lokalna Grupa Działania „Zielony Wierzchołek Œlšska” w Kłobucku, Gmina Panki, Klub Sportowy i GOKiS Panki oraz Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kłobucku.

Powiązana galeria: