UKS Ajaks Częstochowa - RKS Raków Częstochowa UKS Ajaks Częstochowa - RKS Raków 1:5 (0:1) 0:1 Krzyżak Oskar24' 0:2 Juchnik Paweł 34' 0:3 Kiełkowicz Bartosz 39' 1:3 Ajaks 42' 1:4 Gzieło Kacper 46' 1:5 Juchnik Paweł 57' Skład: Mądrzyk Jakub,Jacewicz Bartek ,Służalec Marcin,Borczyk Piotr,Matusz Konrad,Jargosz Dawid,Synowiec Kacper, Juchnik Paweł, Waroński Józef,Borczyk Paweł,Kot Michał,Przybylski Krystian,Szczepanik Adam,Kiełkowicz Bartosz,Uziębło Olaf,Krzyżak Oskar, Gzieło Kacper,Stanik Radosław Biorąc pod uwagę nasze wcześniejsze mecze,przeciwnik w tym spotkaniu był dużo bardziej wymagający. Mimo tego ,nasza gra nie uległa zmianie ,a przewaga optyczna była widoczna . W pierwszej połowie większość akcji kończyła się na sprawnie ustawiającej się lini obrony przeciwnika ,łapiącej nas na pozycji "spalonej" Druga odsłona to dominacja młodych czerwono-niebieskich,przy nielicznych kontrach Ajaksu. Brawa dla całej drużyny za" kolejny krok do przodu"!!!