Wyniki ostatnich meczy kontrolnych oraz Estimo Cup !!!

ESTIMO CUP - WYNIKI

1) Raków Częstochowa - MKS Myszków 4:0

bramki: Wrześniewski 2,Synowiec ,Przybylski

2) Raków Częstochowa - Sokół Olsztyn 4:0

bramki : Stanik ,Jargosz ,Kiełkowicz ,Synowiec

3) Raków Częstochowa - Stradom Częstochowa 3:0

bramki : Synowiec , Kiełkowicz ,Krzyżak

4) Raków Częstochowa - Płomień Kuźnica Marianowa 9:0

bramki : Synowiec 2, Kot 2, Krzyżak , Wrześniewski , Jargosz 2 , Kiełkowicz

5) Raków Częstochowa - Warta Mstów 8:0

bramki : Synowiec 2 ,Jargosz , Wrześniewski 3,Krzyżak , Kiełkowicz

Skład : Mądrzyk Jakub , Jacewicz Bartosz , Krzyzak Oskar , Jargosz Dawid , Synowiec Kacper , Wrześniewski Maksymilian , Przybylski Krystian , Juchnik Paweł , Stanik Radosław , Kiełkowicz Bartosz , Kot Michał , Borczyk Piotr

WYNIKI DRUŻYNY RKS RAKÓW W MINITURNIEJU " ROZWÓJ KATOWICE ROCZNIK 2002"

Raków Częstochowa 0 - 4 Śląsk Wrocław

1:0 Przeciwnik 3'

2:0 Przeciwnik 6'

3:0 Przeciwnik 13'

4:0 Przeciwnik 33'

Raków Częstochowa 0 - 0 Progres Kraków

Raków Częstochowa 2 - 0 Rozwój Katowice

1:0 KIEŁKOWICZ 14'

2:0 JUCHNIK 27'

Podsumowując ostatnie nasze spotkania , na początku trzeba zaznaczyć ,że rozegraliśmy je bez kilku podstawowych  zawodników.Z powodu kontuzji i chorób zabrakło Kacpra Gzieły ,Olafa Uziębło ,Konrada Matusza , Piotrka Ożóga.

Z wyjazdu do Katowic możemy być naprawdę zadowoleni z ostatniego wygranego spotkania z Rozwojem Katowice.W pierwszym sprawdzianie musieliśmy uznać wyższość Śląska Wrocław ,który w tym dniu był od nas w każdym aspekcie lepszym zespołem.W kolejnym meczu, z Progresem Kraków to my prowadziliśmy grę, wiele razy znajdując się w dogodnej sytuacji do strzelenia bramki.Jednak Progres w tym meczu miał także swoje szanse  ,groźnie kontraatakując .W ostatnich halowych zawodach  Estimo Cup w konfrontacji z drużynami z podokręgu częstochowskiego nie tracąc bramki, wygraliśmy wszystkie spotkania.